Platby na jedno kliknutí

Platíte často platební kartou? Brána si kartu nejen zapamatuje, ale také dokáže být ke kartě neustále přihlášená. Příští platby budou doslova na kliknutí u všech obchodníků GoPay.
Více informací o platbě na kliknutí

jedenklik-73-1.png

Platby bez přesměrování

Nejvíce zákazníků odpadne při objednávce v posledním kroku platby. S Inline platební bránou zůstává zákazník po celou dobu na vašem webu a výrazně se tak zvyšuje pravděpodobnost úspěšného dokončení objednávky.

vyhody-platby-bez-presmerovani-1.png

Brána ve vašich barvách

Platební brána bude perfektně zapadat do barev vašeho webu. Umístíte si na ní své logo a nastavíte barvy přesně podle vašich potřeb.

hranka-1.png

Mnoho platebních metod

V rámci jedné platební brány získává váš zákazník všechny oblíbené platební metody, kterými lze zaplatit za objednané zboží či služby. Prohlédněte si všechny platební metody.

hranka-copy-31-1.png

Nabízené měny

Prodávejte zboží i do zahraničí. Skrz platební bránu si můžete nechat platit v CZK, EUR, USD, PLN, HUF a GBP.

hranka-copy-6-1.png

Opakované platby

Potřebujete automaticky pravidelně i nepravidelně strhávat částky z platebních karet vašich zákazníků? Právě pro vás jsou výborným řešením opakované platby.

hranka-copy-10-1.png

Jazykové lokalizace

Platební brána GoPay automaticky rozpozná jazyk vašeho zákazníka a nabídne mu relevantní jazykovou lokalizaci. V současné době je platební brána přeložena do CZ, SK, EN, DE a RU jazykové verze.

ellipse-1-copy-9-1.png

Paměť na zákazníky

Platební brána GoPay si umí zapamatovat platební údaje zákazníka. Příští nákup a platba na platební bráně tak bude doslova na jedno kliknutí.

pamet-73-1.png

Objednávka

Platební bráně GoPay můžete předávat informace o předmětu platby či jednotlivých položkách v košíku. Zákazník si tak může kdykoliv ověřit obsah objednávky během platebního procesu.

order-89-1.png