E-shop

Nechte si stejně jako Bezvasport.cz platit online za nákupy produktů ve vašem elektronickém obchodě! Nabídněte svým zákazníkům jejich oblíbené rychlé platební metody a minimalizujte počet zásilek posílaných na dobírku. O zaplacení objednávky budete vědět ihned!

bezvasport-cz-1301896.jpg

Prodej služeb

V dnešní době již nechtějí zákazníci na nic čekat a vyžadují poskytnutí služby ihned po objednání. Uspokojte své zákazníky tak jako Skylink a nechte je zaplatit snadno a rychle za vaše služby online skrze platební bránu GoPay.  

skylink-small.png

Prodej digitálního obsahu

Nabízíte jakýkoliv digitální obsah a chcete svým zákazníkům nabídnout co nejjednodušší a nejrychlejší možný způsob jeho úhrady? Umožnete jako iDnes.cz zaplatit pomocí Premium SMS. Zákazník obdrží službu ihned poté, co zadá na vašem webu kód z obdržené Premium SMS.

idnes.png

Opakované platby

Potřebujete automaticky pravidelně i nepravidelně strhávat částky z platebních karet vašich zákazníků? Stejně jako pro VOYO jsou pro vás ideálním řešením opakované platby.

voyo.png

Darování

Jste dobročinná organizace a chcete umožnit dárcům rychlé dary různými platebními metodami, nebo jste platforma stejně jako Lupa.cz, kde chcete umožnit darování a přesun peněz od jedné skupiny uživatelů ke druhé? I toto je možné s GoPay.

logo-lupa-cz.png
kapkanadeje-1.png

Vyzkoušejte si platební bránu s Kapkou naděje!

Vyzkoušejte si platební bránu GoPay a přispějte tak 25 Kč na dobrou věc. Celá částka bude připsána na účet nadačního fondu Kapka naděje pro pomoc nemocným dětem.

Chci si to vyzkoušet

Vstupenky

Provozujete kino, divadlo či jiné kulturní zařízení a potřebujete jako Golden Apple Cinema po zaplacení odesílat vstupenky formou SMS na mobilní telefon vašeho zákazníka? I takovéto řešení vám může platební brána GoPay nabídnout.

untitled-2.png

Jízdenky

Potřebujete bezpečně přepravit cestující ve správný čas na správné místo? To si budeme rozumět, protože my děláme to samé s penězi. Připravíme pro vás, stejně jako pro Leo Express, pohodlnou “mašinu” na online platby, která spolehlivě dopraví peníze vašich zákazníků k vám.

leoexpress-logo.png

Aplikace

Máte mobilní či webovou aplikaci a potřebujete jako Fakturoid, aby v ní bylo možné provádět jednorázové nebo opakované platby? Direct Connect je ideálním řešením!

fakturoid-logo.png